Ürünlerimiz

Antoil ürün kalitesi olarak, isimleri büyük dağıtım şirketleri ile anılan yakıt tasarrufu sağlayan ve performans artıran katkılarla geliştirilmiş akaryakıt ürünlerini kuruluşunun henüz birinci yılı içinde bayileri ve tüketicileri ile buluşturmuştur. Antoil, EPDK verilerine göre yakıt tasarrufu sağlayan ve performans artıran katkılarla geliştirilmiş akaryakıt ürünleri satan Türkiye’deki 7. dağıtım şirketidir.

Ürünlerimiz;
Motorin
Antpower Ecodizel*
Antpower Superdizel*
Kuşunsuz Benzin 95 Oktan
Otogaz
* Antpower Ecodizel, Antpower Superdizel her istasyonumuzda bulunmamaktadır. Bu ürünlerimizi satan bayilerimizi görmek için tıklayınız.

EcoDiesel

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre bütün araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite ve düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör gibi araç tiplerine göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

Antpower Ecodiesel Performans Avantajları
Dizel yakıtlar için yeni nesil çözümümüz olan Antpower Ecodiesel yakıtı geliştirilmiştir. Antpower Ecodiesel yakıtınızdaki setan sayısını arttırarak ekonomik bir şekilde teknik özelliklerin karşılanmasını sağlar.
Antpower Ecodiesel tutuşma gecikme süresini azaltarak yanmayı geliştirir ve aşağıdaki avantajları sağlar;
Daha kolay soğuk başlangıç & beyaz dumanda azalma
Emisyonların azalması
Gürültünün azalması
Yakıt ekonomisinin gelişmesi
Daha yüksek setan sayısı ve olağanüstü temizleme özellikleriyle Antpower Ecodiesel motorunuzun en iyi biçimde performans göstermesine katkı sağlar. Antpower Ecodiesel, oldukça verimli yanma sağlayan, püskürtmeli yakıt enjeksiyon sistemleriyle en son modeller dahil bütün dizel motorlarında ekstra iyi biçimde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Benzin için oktanın olduğu gibi, dizel yakıt için de setan kalitesi ana ölçüdür. Sayı, yanmadaki gecikmeyi (yakıt enjeksiyon ile yanma arasındaki süreyi) gösterir. İyi kalitede yanma, hızlı ateşleme, sonra da düzgün ve tam yakıt yanmasıyla meydana gelir. Antpower Ecodiesel’in setan sayısı normalden önemli ölçüde daha yüksektir, böylece sıradan dizele göre daha düzgün ve eksiksiz yanar. Bu durum da motor performansına daha fazla katkıda bulunacak şekilde, enerjiyi daha verimli serbest bıraktığı anlamına gelir.

Ayrıca Antpower Ecodiesel, sıradan dizelle karşılaştırıldığında motor gürültüsünü iyileştirmeye katkı sağlar. Dizel motorların maksimum yanma basınçları daha yüksek olduğu için çalışması benzinli motorlara göre aslında daha gürültülüdür. Ancak, mükemmel yanma özellikleri sayesinde, daha sessiz bir sürüşe katkı sağlayarak gürültü, sertlik ve titreşimleri azaltmaya yardım edebilir.

Antpower Ecodiesel Ürün Özellikleri;
Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel araçlar için uygundur.
İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur.
Antoil’in en ekonomik dizelidir.
Setan arttırıcı formül içerir.
Verimli ateşleme ve yanma sağlar.
Motor verimliliğini arttırır.
Maksimum 10 ppm kükürt seviyesine sahip bir yakıt olup (düşük kükürtlü) eski veya yeni teknoloji her tür dizel araç için de uygundur.
Türk Standartları Enstitüsünün TS EN 590 standardına uygun bir yakıt olup Euro 2,3,4 ve 5 normundaki tüm motor tipleri için uygundur.

Aracınızın deposunu Antpower Ecodiesel ile doldurduğunuz andan itibaren bu tasarruf yakıtının faydalarını görmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni, ilk damladan itibaren yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan setan arttırıcı formül içermesidir.

SuperDiesel

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre bütün araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite ve düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör gibi araç tiplerine göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

Antpower Superdiesel’in çok fonksiyonlu bir tasarımı vardır. Modern dizel motor teknolojisi ve gelişen dizel şartnamelerine tam olarak uyum sağlarken, aynı zamanda yüksek bir performans elde etmek için yoğun bir araştırma ve geliştirme sürecinin sonunda ortaya çıkmıştır.

Antpower Superdiesel, hem eski, hem de yeni tipteki dizel motorlarda 5 kat daha fazla yakıt akışı ve aşağıdaki performans faydalarını sağlar:
Yakıt ekonomisinde gelişme ve karbondioksit emisyonlarında azalma
Egzozda istenmeyen emisyonların önemli düzeyde azaltılması
Depo doldururken daha hızlı ve daha temiz doldurma sağlayan düşük köpüklenme
Filtrelerin tıkanmasını önleyen mükemmel korozyon kontrolü
Emülsiyon formasyonunun önlenmesi ve su ayırmanın geliştirilmesi
Enjektörlerdeki kalıntıların mükemmel şekilde kontrol edilmesi

Yakıt ekonomisinde gelişme ve karbondioksit emisyonlarında azalma;
Antpower Superdiesel kullanılması kalıntıların birikmesini önemli oranda azaltır ve yakıtın enjektörden rahatlıkla geçerek düzgün bir püskürtme şekli oluşturmasını sağlar. Püskürtme şekli daha güçlü olduğunda, yakıt havayla daha iyi karışmakta ve tam bir yanma sağlayarak, yakıt ekonomisi ve düşük emisyonlar yaratmaktadır.

Egzozda istenmeyen emisyonların önemli düzeyde azaltılması;
Dizel araçlarda kalıntı birikmesinin sonucu olarak akış kaybı yaşandığında aracın yakma etkinliğinde direk bir etki görüldüğü ispatlanmış bir gerçektir. Bu kayıp yakıt ekonomisinde bir azalma ve emisyonlarda bir artış olarak ölçülebilir. Antoil katkı tedarikçisi tarafından bu etkiyi ölçmek için Avusturya’da bulunan güvenilir bir motor test laboratuarında bir test programı uygulanmıştır. Testin amacı dizel motorları temiz tutmak için temizleyicilerin kısa ve uzun vadeli avantajlarını değerlendirmektir.

Depo doldururken daha hızlı ve daha temiz doldurma sağlayan düşük köpüklenme
Bütün dizel yakıtlar bir aracın deposuna pompalandığında köpük üretme eğilimindedir. Aşırı köpüklenme “sıçrama” yaratıp pompa memelerindeki otomatik yakıt kesme fonksiyonunu çalıştırarak yeniden doldurma sürelerinin artması gibi problemler yaratabilir. Ayrıca servis istasyonlarında yere yakıt dökülmesi çevre kirliliği yaratır. Antpower Superdiesel'le eklenen az miktarda köpük önleyici ile bu problemleri önemli oranda azaltabilir.
Antpower Superdiesel'in köpüklenmeyi azaltmadaki etkinliği Antoil katkı tedarikçisi tarafından çeşitli testler kullanılarak değerlendirilmiş, yakıt basınç altında bir ölçü silindirine enjekte edilmiş ve köpüğün çökmesi için geçen süre ölçülerek daha az köpüklenme meydana geldiğini incelenmiştir.

Filtrelerin tıkanmasını önleyen mükemmel korozyon kontrolü
Bir aracın yakıt sistemindeki korozyon ciddi problemlere yol açabilir. Aracın yakıt deposunda sızıntılar olabileceği gibi pas partikülleri yakıt borularını ve filtreleri tıkayabilir ve aşırı korozyon durumunda yakıt püskürtme etkinliğini etkileyebilir.
Orijinal ekipman üreticileri önemli motor parçalarını korozyondan korumanın öneminin farkındadır.Antpower superdiesel yakıtlara korozyon önleyici özellikler katmakta etkin bir üründür. Antpower Superdiesel'in etkinliği dizel yakıtlarda B+ veya daha iyi bir sınıf olarak kabul edilmektedir.

Emülsiyon formasyonunun önlenmesi ve su ayırmanın geliştirilmesi
Dizel temizleyicilerin kullanılmasıyla suyun tutulma ve yakıttan suyun ayrılma oranının azalma riski vardır. Suyla temas ettiklerinde kabul edilebilir bir davranış sergilemeleri için çok fonksiyonlu dizel katkılar su ayrıştırıcılarla formüle edilmiştir.

Enjektörlerdeki kalıntıların mükemmel şekilde kontrol edilmesi
Bütün dizel yakıtların hem direk enjeksiyonlu hem de endirekt enjeksiyonlu dizel motorlarda yakıt enjektörü memelerinde küçük miktarlarda sert, karbonsu kalıntılar oluşturma eğilimi vardır. Bu süreç ilk birkaç saatlik çalışma sırasında oluşur ve genellikle memelerin ömrü boyunca devam eder. Bu kalıntıların aşırı miktarda birikmesi memeden yakıtın püskürtülme şeklini bozar ve ciddi sürüş problemlerine sebep olabilir. Artan yakıt tüketimi, yüksek gürültü seviyeleri ve artan emisyonlar aşırı meme tıkanmalarına bağlanan diğer problemlerdir.
Antpower Superdiesel'in kullanılması kalıntıların birikmesini önemli oranda azaltır ve yakıtın enjektörden rahatlıkla geçerek düzgün bir püskürtme şekli oluşturmasını sağlar. Püskürtme şekli daha güçlü olduğunda, yakıt havayla daha iyi karışmakta ve tam bir yanma sağlayarak, yakıt ekonomisi ve düşük emisyonlar yaratmaktadır.

web tasarım
web grafik
Grafik tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Katalog tasarım
dijital baskı
Backlink Çalışmaları
Web Yazılım
Web Otomasyon
Logo Tasarım
Konsept Tasarım
istanbul web tasarım
istanbul grafik tasarım
web tasarım
web grafik
Grafik tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Katalog tasarım
dijital baskı
Backlink Çalışmaları
Web Yazılım
Web Otomasyon
Logo Tasarım
Konsept Tasarım
istanbul web tasarım
istanbul grafik tasarım
Tile levelling system
Shower drains
Floor drains
Aluminium tile trim profiles
Stair nosing profiles
Carpet profiles
Parque profiles
Aluminium profiles
Tile spacers
Tile trim profiles
Circular Blades
Straight Blades
Razor Blades
Guillotine Blades
Machine Knives
Industrial Blades
Punch Knives
Paper Cutting Blades
Packaging Blades
Plastic Cutting Blades
Promotional towels
Promotional Bathrobes
Beach towels
Printed towels
Promotional textiles
Promotional clothing
Promotional aprons
Promotional t-shirts
Embroidery towels
Promotional products
istanbul transfer hizmeti
istanbul transfer
istanbul vip transfer hizmeti
istanbul vip transfer
vip transfer hizmeti
istanbul taksim transfer hizmeti
istanbul şişli transfer hizmeti
yeni havalimanı transfer hizmeti
Atatürk Havalimanı transfer hizmeti
Kurumsal transfer hizmeti
evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat fiyatları
şehirler arası evden eve nakliyat
ev eşya depolama şirketi
istanbul ofis taşıma firmaları
şehiriçi evden eve nakliye
antalya terapi
antalya pedagog
Antalya psikolojik danışman
Online Terapi
Antalya çocuk psikoloğu
Antalya ergen danışmanlığı
antalya çocuk danışmanlığı
antalya psikolog
antalya çocuk pedagog
antalya yetişkin psikolog
Women's clothes and lingeries
Textile and cheap accesorries
Sanitation products
Health products
Dekoratif Kitap Kutusu
Chanel Kitap Kutusu
Dior Kitap Kutusu
Vague Kitap Kutusu
Gucci Kitap Kutusu
Siirt Fıstığı
Antep Fıstığı
Zeytinyağı
Zeytin yağı
Kuru Meyve
anahtar teslimi kentsel dönüşüm
deprem güçlendirme tadilatı
evim depreme dayanır mı?
evim çürük mü?
kentsel dönüşüm
kentsel dönüşüm ev yenileme
kentsel dönüşüm müteahhiti
kredili kentsel dönüşüm
Peşinatsız kentsel dönüşüm
ucuz kentsel dönüşüm
ucuz müteahhit
uygun fiyata kentsel dönüşüm