Haberler

1. BAYİ TOPLANTISI ANTALYA’DA DÜZENLENDİ

Akaryakıt sektörünün yeni gücü ANTOİL, birinci bayi toplantısını 5-6 Şubat tarihleri arasında Fame Residence’ta düzenlendi. ANTOİL, bayilerine ‘ANTOİL’ markası ile geleceğe güvenle bakmaları gerektiği mesajını verdi.

Şubat 2011

1. BAYİ TOPLANTISI ANTALYA’DA DÜZENLENDİ

Akaryakıt sektörünün genç ve hızla büyüyen Antalya merkezli markası ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş., ilk bayi toplantısı ve ‘Müşteri Odaklı İletişim ve Satış Süreci Yönetimi’ eğitim seminerlerini 5-6 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdi. Antalya Kundu bölgesinde doğanın tüm renklerini içinde barındıran Fame Residence’ta ANTOİL Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Yılmaz yönetiminde yapılan ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş.’nin 1. Bayi toplantısı ve eğitim seminerlerine değişik bölgelerden gelen ‘iş ortakları’ katıldı.
Toplantıda ANTOİL ve ANTOİL ürünlerinin yanında sektörün sorunları, pazarlama stratejileri, marka tutundurma stratejileri ve aksiyon planları üzerinde çalışmalar yapıldı. Seçkin bir bayi grubunun katıldığı toplantının sonucunda olumlu ve umut vaat edici gelişmelerin olduğu bir kapanış yapıldı.

Toplantıda konuşma ve sunum yapan ANTOİL’in üst düzey yetkilileri iş ortakları olan bayilere hedeflerine ulaşmalarında izleyecekleri yol ve stratejileri ANTOİL’in misyon ve vizyonu doğrultusunda ne şekilde uygulamaları gerektikleri hakkında bilgi verdiler. Ayrıca, bayilerine ANTOİL markası ile geleceğe güvenle bakmaları gerektiği mesajı da verildi. ANTOİL’in ilk ve en çok satış yapan bayisini ödüllendirdiği toplantıda ayrıca tüm bayilere de ‘aileye hoş geldiniz’ plaketi verildi.

İş ortakları’ da kendi üzerlerine düşen görevlerin yerine getirilmesi ve takım duygusunun çalışmalarayansıtılması için yeni bilgilerle donanımlarını arttırırken aynı zamanda moral depoladılar.

Toplantının kapanış konuşmasını yapan Ali Yılmaz, bayilere şirket hedef ve stratejilerini anlattı. Yılmaz: “Antalya markası olan ANTOİL’in dağıtım iznini geçen yıl haziran ayında tescil ettirerek sektöre merhaba dedik. Bu tarihten itibaren grup olarak tüm enerjimizi ve 40 yılı aşan akaryakıt sektöründeki tecrübemizi ANTOİL’e aktarıyoruz. Büyümemiz gün be gün devam ediyor. İlkini düzenlediğimiz bayi toplantılarımız geleneksel hale gelecek. Hepiniz buraya gelerek bize güç kattınız” dedi.

×

Akaryakıt Fuarının Yıldızı Oldu

Bu yıl 10.su düzenlenen ve gerek ulusal gerekse de uluslararası pek çok akaryakıt firmasını bir araya getiren Petroleum 2011 fuarına katılan ANTOİL, Antalyalı tek akaryakıt markası olarak Antalya’yı fuar boyunca başarıyla temsil etti.

Nisan 2011

Akaryakıt Fuarının Yıldızı Oldu

Akaryakıt sektörünün Antalya merkezli tek dağıtım şirketi olan ve yüzde yüz yerli sermaye iştiraki olan ANTOİL, dünyanın en çok ziyaret edilen petrol, lpg ve madeni yağ fuarı olan Petroleum 2011’e katılırak Antalya ve Bölgesinin adını tüm sektöre ve katılımcılara başarılya duyurdu.

ANTALYA’NIN ADINI TÜM SEKTÖR ÖĞRENDİ
200’e yakın firma ve 500’e yakın markanın katıldığı fuara ilk kez iştirak eden ANTOİL Akaryakıt; hizmetlerini ve ürünlerini tanıttığı akaryakıt üssü şeklinde tasarlanan farklı standıyla fuar boyunca dikkatleri üzerine çekti. ANTOİL üst yönetiminin de tam kadro hazır bulunduğu fuar boyunca ANTOİL’I Enerji Bakanı Taner Yıldız başta olmak üzere pek çok üst düzey bürokrat ve temsilci de ziyaret etti. Antalya markası olarak sektöre giriş yapan ANTOİL böylece Antalya’nın adını tüm sektöre duyurmuş oldu.
İLK FUAR DENEYİMİ BAŞARILI GEÇTİ
Antalya’nın içinden çıkarak başta Antalya’nın komşuları olan Burdur, Isparta, Denizli, Muğla, Konya ve Afyon illerini içine alan ilk ve tek Batı Akdeniz Bölge merkezli dağıtım şirketi olan ANTOİL; "Yakıtta Güç ve Tasarruf" sloganı ile fuarda adından söz ettirdi.ANTOİL’in tüm üst düzey yöneticilerinin ve Sgagroup Şirketler Topluluğu Başkanı Ali Yılmaz’ın da hazır bulunduğu fuarda ANTOİL, müşterileri için geliştirdiği yenilikleri ve özellikle bölge insanı için vazgeçilmez hale gelmesi planlanan ANTOİL CARD’ı da detaylı olarak tanıttı. Petroleum Fuarı’na katılım ile ilgili olarak; ANTOİL’in Genel Müdür Yardımcısı Uğur Akçay, “ Batı Akdeniz Bölgesi’nin zaten güçlü olan mevcut potansiyelini daha da güçlendirmek için ANTOİL olarak, Petroleum’da bölgemizin ve markamızın tanıtımını en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz. İlk fuar deneyimimizden yüzümüzün akıyla çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Bu amaçla ilkine iştirak ettiğimiz Petrolum Fuarı bizim için çok iyi bir platform oldu” dedi.

×

Ekonomik ve süper 2 yeni ürün.

Akaryakıt sektörünün Antalyalı markası Antoil, dünyanın en büyük akaryakıt katkı maddesi üreticilerinden aldığı teknolojik destek ile yeni dizel grubu ürün ailesi Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel’i geliştirdi.

Aralık 2011

Ekonomik ve süper 2 yeni ürün.

Akaryakıt sektörünün Antalyalı markası Antoil, dünyanın en büyük akaryakıt katkı maddesi üreticilerinden aldığı teknolojik destek ile yeni dizel grubu ürün ailesi Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel’i geliştirdi.
Antoil Genel Müdür Yardımcısı Uğur AKÇAY, bugüne kadar sadece pazar payı en yüksek olan 6 firmanın ürünlerinde tasarruf ve performans artırıcı katkıların bulunduğunu ifade ederek, Antoil’in geliştirdiği yeni teknolojiye sahip yakıtların sektör için de bir devrim niteliği taşıdığını söyledi. Akçay sözlerine şöyle devam etti;
“Antoil sektörde tasarruf ve performans katkılı akaryakıtları müşterileri ile buluşturan 7.şirket olarak, kaliteli akaryakıtın sadece büyük firmalardan alınabileceği ezberini bozuyor. Sektörde devrim niteliğindeki bu hamlemizin ardından artık büyüklü küçüklü tüm firmaların enerjilerini, müşterilerle daha kaliteli yakıtı nasıl buluşturabileceklerine harcamaları gerekiyor. Antoil olarak sektördeki ilk günümüzden bu yana büyük firma, kaliteli hizmet, kaliteli akaryakıt algısını değiştirmeye odaklandık. Birinci yılımızda gelmiş olduğumuz nokta bizler için gurur vericidir. Antoil bundan sonra da çevreye ve tüketiciye dost, katkılı ürünler geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam edecektir."

×

Antoil uluslar arası standartlarca da belgelendi

Antalya’nın ilk ve tek akaryakıt dağıtım firması olarak ilklere imza atan bölgemizin markası ANTOİL’in kaliteli hizmet sunma anlayışı uluslararası standartlarca da belgelendi...

Eylül 2011

Antoil uluslar arası standartlarca da belgelendi

Antalya’nın ilk ve tek akaryakıt dağıtım firması olarak ilklere imza atan bölgemizin markası ANTOİL’in kaliteli hizmet sunma anlayışı uluslararası standartlarca da belgelendi. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren kalite çalışmalarını sürdürerek, büyük markaların hizmet standartlarını sunmayı ilke edinen ANTOİL, “Bureu Veritas” firması tarafından yapılan denetimlerle ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak kalitesini tescilledi.

Bölgemizin markası Antoil müşterilerinin her zaman en iyisini hak ettiğini ve beklentilerin ötesinde hizmet vermek için her zaman iyileştirme çalışmaları yaptıklarını söyleyen Antoil Genel Müdür Yardımcısı Uğur Akçay, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Kalite bitmek bilmeyen bir yolculuk, bir standart sunma arzusu. Biz de tüm yönetim süreçlerimizi standartlaştırarak, bölgemizin markası olarak müşterilerimizin ve bayilerimizin taleplerine her zaman kalite süzgecimizden geçmiş bir standart sunarak karşılık vermek istedik ve kalitemizi tescilleyerek büyük markaların standartlarında hizmet verme amacımızı gerçekleştirmiş olduk. Kalite yolculuğumuzun bundan sonraki adımı ürün kalitemizi daha da yükseltmek. Bu konuda da var gücümüzle çalışıyoruz. Çok yakında standartların çok üzerindeki kalitede olan ürünlerimizi de bölgemiz ile buluşturacağız.” diye konuştu.

×

Antalya Markasından Antalya’nın Basketbol Takımına Destek

ANTOİL; Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımı’nın göğüs reklamı sponsoru oldu. Akaryakıt sektörünün Antalya merkezli tek dağıtım şirketi olan ANTOİL, Antalya’nın değerlerine sahip çıkmaya onlara destek olmaya devam ediyor.

Nisan 2011

Antalya Markasından Antalya’nın Basketbol Takımına Destek

ANTOİL; Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımı’nın göğüs reklamı sponsoru oldu. Akaryakıt sektörünün Antalya merkezli tek dağıtım şirketi olan ANTOİL, Antalya’nın değerlerine sahip çıkmaya onlara destek olmaya devam ediyor. ANTOİL; Antalya’mızı Beko Basketbol Ligi 'nde başarıyla temsil eden Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu hafta Antalya’da oynayacağı son iç saha müsabakası olan Tofaş maçının göğüs reklam sponsoru oldu.

Spora ve Antalya’nın değerlerine destek.
Beko Basketbol Ligi 28. haftası itibariyle 13 galibiyetle ligde 8. sırada mücadele eden Antalya BŞB. bu hafta kendi evinde Bursa temsilcisi olan Tofaş’ı misafir edecek. 30 Nisan’da saat 16.00’da başlayacak maç, 1.500 kişilik Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.
Antalya markası olarak Antalya’nın değerlerine her zaman sahip çıkmayı ilke edinen ANTOİL, Antalya BŞB.’nin Basketbol takımına sponsor olarak takımın başarısında küçük de olsa pay sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyor.
ANTOİL Akaryakıt, üst yönetiminin de katılım göstereceği maçta ANTOİL; masöründen oyuncusuna; teknik heyetinden idarecisine kadar tüm Antalya BŞB. Basketbol takımına başarılar diler.

×