Kampanyalar

Geçmiş dönem kampanyalar

Kombineyi Getir İndirimi Götür

Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş. tüm ürünlerinde % 7 ıskonto uyguluyor.

Kombineyi Getir İndirimi Götür

Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş. tüm ürünlerinde % 7 ıskonto uyguluyor. Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine ANTOİL ; Motorin, Kurşunsuz-95, Kurşunsuz-97 ve LPG de kullanılmak üzere % 7'lik ıskonto uyguluyor. Antalyasporlu taraftarların yapması gereken tek şey Mardan Antalyaspor Stadı'nın çevresine ve ANTOİL Otogar istasyonuna kurulacak stantlara uğramak. ANTOİL, Petrol Piyasası Mevzuatı ve EPDK uygulamalarındaki değişiklikler veya benzeri ekonomik nedenlerle kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


BU KAMPANYA ETKİN DEĞİLDİR

×

Hesabını Bilen Antalya'lı Kadınlara

Antoil 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Otogar istasyonuna gelen kadın araç kullanıcılarına özel tüm akaryakıt ürünlerinde %10 iskonto yapacak. Bunun yanı sıra bir yıl boyunca tüm ürünlerde %5 iskonto yapacak.

Hesabını Bilen Antalya'lı Kadınlara

Tasarruf sağlayıcı ve performans arttırıcı katkılarla zenginleştirilmiş akaryakıt ürünlerini tüketiciler ile buluşturan Antoil, ev ekonomisinin yöneticileri olan kadınlarımızın, araç ekonomisini de yönetmesi amacı ile Otogar istasyonundan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel %10 iskonto ile akaryakıt almalarını sağlıyor. Antoil Genel Müdür Yardımcısı Uğur Akçay “Antalya’nin Markası Antoil’in yakıt kalitesini kadınların da test etmesi amacı ile hazırlamış olduğumuz bu kampanya ile artık kadınların yakıt alışverişinde de karar verici pozisyona geldiklerine dikkat çekmek istedik. Eşlerinin aksine kadın müşterilerimiz geleneksel akaryakıt alışverişleri yerine yenilikleri denemeye daha açıklar. Antoil de kaliteli yakıtların sadece büyük markalarda olduğu ezberini bozan dinamik bir marka, bu nedenle iyi bir ikili olduğunu düşündüğümüz Antoil ile Antalyalı kadınlarımız arasında oluşan bağı ödüllendirmek için tüm kadınlarımıza Otogar istasyonumuzda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm ürünlerde %10 iskonto yapıyoruz, bu keyifli alışverişin devam etmesi amacı ile hazırladığımız Gift Card aracılığı ile de bir yıl boyunca her gün %5 indirim yapmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.


BU KAMPANYA ETKİN DEĞİLDİR

×

KOMBİNEYİ GETİR İNDİRİMİ GÖTÜR!!!

Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş. tüm ürünlerinde % 7 iskonto uygulayacak.

KOMBİNEYİ GETİR İNDİRİMİ GÖTÜR!!!

Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş. tüm ürünlerinde % 7 iskonto uygulayacak. Akaryakıt sektörünün Antalya merkezli tek akaryakıt dağıtım şirketi olan ANTOİL, Antalya’nın değerlerine sahip çıkarak onlara destek olmaya devam ediyor. ANTOİL; Antalya’mızı Spor Toto Süper Lig’inde başarıyla temsil eden Medicalpark Antalyaspor’un 2012-2013 sezonu boyunca oynayacağı maçlar için kombine kart alan Antalyaspor taraftarlarına indirim imkânı sunuyor. Spora ve Antalya’nın değerlerine destek Antalya markası olarak Antalya’nın değerlerine her zaman sahip çıkmayı ilke edinen ANTOİL, Medicalpark Antalyaspor kombine kart sahiplerine Motorin, Kurşunsuz-95, Kurşunsuz-97 ve LPG de kullanılmak üzere % 7’lik ıskonto uygulayacak. Bu çok özel fırsattan yararlanmak isteyen Antalyasporlu taraftarların yapması gereken alternatifler ;BİLETİX ile eş zamanlı Antalya spor içine kurulacak olan ANTOİL Stantını ziyaret etmek, ANTOİL Otogar istasyonuna kurulacak stantlarına uğramak, ANTOİL Web sayfasına başvuru yapmak. Kampanya sayesinde kombinesini gösteren tüm taraftarlar ANTOİL Akaryakıt’ın tüm ürünlerinden sezon boyunca indirimli yararlanabilecekleri gibi ANTOİL Akaryakıt’ın yüksek standartlarındaki ürün ve hizmet kalitesiyle de tanışacaklar. Kampanya hakkında bilgi veren ANTOİL Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Uğur Avni Akçay, amaçlarının Antalya markası olarak Antalya’yı başarıyla temsil eden Medicalpark Antalyaspor’a ve taraftarlarına destek olmak olduğunu söyledi. Akçay: “Antalya’nın ve Antalyasporumuzun gelişiminde kentlilik bilincinin ve kültürünün yerleşmesi için elimizi taşın altına koyuyoruz. Bilindiği gibi Antalya’nın en büyük markası MedicalPark Antalyaspor’dur. Daha önce de çeşitli mecralarda da ANTOİL olarak aktardığımız gibi zorlaşan rekabet şartlarında kazanmamızın yolu Antalya’nın tüm kurumlarının kenetlenmesi ve Antalyasporumuza destek vermelerinden geçmektedir. Bu desteğin başlıca payını da taraftarlarımızdan bekliyoruz. Olabildiğince çok kombine kart satılabilmesi için biz de kombine kart sahiplerine bir armağan vererek MedicalPark Antalyaspor taraftarına ve sporseverlere destek olmak adına bu projeyi gerçekleştirdik.” dedi.


BU KAMPANYA ETKİN DEĞİLDİR

×

#antoilekstraperformans

Antoil Akaryakıt sosyal medyada 2012 -2013 sezonunda fırtına gibi esen MedicalPark Antalyaspor içerikli yeni bir yarışma düzenleniyor.

#antoilekstraperformans

Antoil Akaryakıt sosyal medyada 2012 -2013 sezonunda fırtına gibi esen MedicalPark Antalyaspor içerikli yeni bir yarışma düzenleniyor. #antoilekstraperformans adlı yarışmada Antalyasporlu futbolcular arasından ligin ilk yarısında ekstra performans sergileyen ilk 3 futbolcuyu Antoil sosyal medya takipçilerinin katılımıyla belirlenecek. Antoil, sosyal medyada ekstra performans yarışmasına katılan takipçilerine çok sayıda hediye verecek. Yarışma 30 Aralık 2012’de başlayıp, 6 Ocak 2013’te sona erecek. Yarışmaya katılmak ve takip etmek için sosyal medya adresleri; www.twitter.com/AntoilAkaryakit, www.facebook.com/AntoilAkaryakit İlk yarının ekstra performans gösteren futbolcularını RT’le, ANTOIL’den çok sayıda çeşitli hediyeler kazananlardan biri ol!


BU KAMPANYA ETKİN DEĞİLDİR

×

12. ADAMA %12 İNDİRİM

Antalyaspor formasıyla gelen taraftarlara özel kampanya. 12. adama %12 indirim. İndirim bizden destek sizden.

12. ADAMA %12 İNDİRİM

Antalyaspor formasıyla gelen taraftarlara özel kampanya. 12. adama %12 indirim. İndirim bizden destek sizden. Antalya’nın markası Antoil Akaryakıt, Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda oynanacak olan Medicalpark Antalyaspor – Beşiktaş maçında Antalyaspor taraftarlarına özel kampanya düzenliyor. Kampanyada Antoil Otogar istasyonuna Antalyaspor forması ile gelen Antalyaspor taraftarlarına tüm akaryakıt ürünlerinde %12 indirim uygulanacak. MedicalPark Antalyaspor – Beşiktaş maçı öncesi ve sonrası geçerli olacak olan kampanya saat 17.00 ile 24.00 arasında gerçekleşecek. Antalyaspor’un 12. Adamına % 12 indirim uygulayacaklarını belirten Antoil Genel Müdür Yardımcısı Uğur Avni AKÇAY, “Antalya’nın markası Antoil olarak Antalya’nın en önemli değeri Antalyaspor’un her zaman yanındayız. Daha önce Medicalpark Antalyaspor’un sahasında oynadığı Galatasaray ve Trabzonspor müsabakalarında uyguladığımız % 12 indirim kampanyası kırmızı beyazlı taraftarlardan büyük ilgi gördü. Bu hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçında da Antalyasporlu taraftarlara özel kampanyamıza devam ediyoruz. Maç günü Antoil Otogar istasyonumuza gelen Antalyaspor formalı taraftarlarımıza tüm akaryakıt ürünlerinde %12 indirim yapacağız” dedi. Antalyaspor’a maddi ve manevi destek veren taraftarlara sosyal sorumluluk gereği Antalya’nın markası Antoil olarak bizlerde böyle bir kampanya yapıyoruz diyen Akçay, “Hem Antalyaspor taraftarına katkıda bulunmak hem de Antalyaspor maçlarında lisanslı ürünlerle gidilmesi alışkanlığının yayılmasını istiyoruz” dedi.


BU KAMPANYA ETKİN DEĞİLDİR

×
web tasarım
web grafik
Grafik tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Katalog tasarım
dijital baskı
Backlink Çalışmaları
Web Yazılım
Web Otomasyon
Logo Tasarım
Konsept Tasarım
istanbul web tasarım
istanbul grafik tasarım
web tasarım
web grafik
Grafik tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Katalog tasarım
dijital baskı
Backlink Çalışmaları
Web Yazılım
Web Otomasyon
Logo Tasarım
Konsept Tasarım
istanbul web tasarım
istanbul grafik tasarım
Tile levelling system
Shower drains
Floor drains
Aluminium tile trim profiles
Stair nosing profiles
Carpet profiles
Parque profiles
Aluminium profiles
Tile spacers
Tile trim profiles
Circular Blades
Straight Blades
Razor Blades
Guillotine Blades
Machine Knives
Industrial Blades
Punch Knives
Paper Cutting Blades
Packaging Blades
Plastic Cutting Blades
Promotional towels
Promotional Bathrobes
Beach towels
Printed towels
Promotional textiles
Promotional clothing
Promotional aprons
Promotional t-shirts
Embroidery towels
Promotional products
istanbul transfer hizmeti
istanbul transfer
istanbul vip transfer hizmeti
istanbul vip transfer
vip transfer hizmeti
istanbul taksim transfer hizmeti
istanbul şişli transfer hizmeti
yeni havalimanı transfer hizmeti
Atatürk Havalimanı transfer hizmeti
Kurumsal transfer hizmeti
evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat fiyatları
şehirler arası evden eve nakliyat
ev eşya depolama şirketi
istanbul ofis taşıma firmaları
şehiriçi evden eve nakliye
antalya terapi
antalya pedagog
Antalya psikolojik danışman
Online Terapi
Antalya çocuk psikoloğu
Antalya ergen danışmanlığı
antalya çocuk danışmanlığı
antalya psikolog
antalya çocuk pedagog
antalya yetişkin psikolog
Women's clothes and lingeries
Textile and cheap accesorries
Sanitation products
Health products
Dekoratif Kitap Kutusu
Chanel Kitap Kutusu
Dior Kitap Kutusu
Vague Kitap Kutusu
Gucci Kitap Kutusu
Siirt Fıstığı
Antep Fıstığı
Zeytinyağı
Zeytin yağı
Kuru Meyve
anahtar teslimi kentsel dönüşüm
deprem güçlendirme tadilatı
evim depreme dayanır mı?
evim çürük mü?
kentsel dönüşüm
kentsel dönüşüm ev yenileme
kentsel dönüşüm müteahhiti
kredili kentsel dönüşüm
Peşinatsız kentsel dönüşüm
ucuz kentsel dönüşüm
ucuz müteahhit
uygun fiyata kentsel dönüşüm