Hakkımızda

Antoil Akaryakıt, 2010 yılında Antalya’da kurulmuştur. Antalya’nın %100 yerli sermayeli ilk ve tek akaryakıt dağıtım firması olan Antoil Akaryakıt, gün geçtikçe daha da büyümüş ve bugün 40’ı aşkın bayiye ulaşmıştır. ANTOIL Akaryakıt 2013 yılı Eylül Ayı içinde de INFINITY INVEST HOLDING bünyesine katılmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar Antalya ve bölgesinde ticarete katkı sağlayıp, istihdam yaratan ve Antalya’lılara kaliteli hizmet sunmak amacı ile kurulan Antoil Akaryakıt, 2016 yılında 100 istasyona ulaşmayı hedeflemektedir. Antalya ve komşu illerinde hizmet ağımızı genişletmek amacı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Antoil Akaryakıt, bayileri ile birlikte istasyonlarında başta sağlık, çevre ve emniyet ve EPDK tarafından belirlenen tüm kurallara uyarak müşterilerine öncelikle güvenle hizmet almalarını sağlarken sunulan hizmetlerde de koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Antoil Akaryakıt, INFINITY INVEST bünyesine katılması ile birlikte dünyanın önde gelen markalarından GULF Madeni Yağlar’ının geniş ürün portföyünü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Son teknoloji araçlar için performans ve yakıt ekonomisi sağlayan ürünleri ile tüm Antoil müşterilerinin memnuniyetlerini artırmayı hedeflemekteyiz.

Antoil, müşterilerine gelecek yıllarda da büyüyen istasyon ağı ile en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir